ראשי
עלינו
האנשים מאחורי Virtue

האנשים מאחורי Virtue

Virtue (וירטו) הוקמה על ידי ד"ר רוני טמיר וד"ר אריאל ויינר, המנהלים אותה במשותף. רוני ואריאל הם יועצים ארגוניים עם ניסיון של מעל 40 שנה במצטבר בליווי תהליכים ארגוניים מערכתיים ובקידום שינוי חברתי בארגון גדול ובעל משמעות חברתית. את עיקר ניסיונם הם רכשו בצה"ל כיועצים ארגוניים בכירים בעבודה בדרג הניהולי הגבוה ביותר (שחרור בדרגת אלוף משנה וסגן אלוף, בהתאמה). בצד החברתי, עסקו השניים מעל עשור בקידום שוויון הזדמנויות מגדרי ובקידום רב תרבותיות בארגון, וכן בייעוץ לתהליכים של יצירת הוגנות ושקיפות בדיאלוג מול החברה. כל זאת, בסביבה מורכבת ובתקופות סוערות, הן בטחונית והן חברתית.
באחרונה, מובילים רוני ואריאל פרוייקטים ארגוניים מגוונים במספר חברות ומוסדות ציבוריים.

ד"ר רוני טמיר

סיימתי שרות צבאי עשיר ומאתגר כראש מערך מדעי ההתנהגות בצה"ל הכולל את תחומי המיון, הערכה, מחקר ויעוץ לתהליכי שינוי ארגוני, ופיתוח מנהיגות. יעצתי לפורום הבכיר ביותר בצה"ל בתחומים אלו וניהלתי מקצועית את כלל אנשי המקצוע בצבא (שחרור בדרגת אלוף משנה).
אחרי יותר מ- 20 שנה במקצוע עדיין מתרגשת ומתלהבת מהמפגש בין ארגונים ואנשים. שואפת להשפיע ולהטביע חותם חברתי בכל עשייה.
אני מאמינה שארגונים משתנים בדרכם ושכמעט בכל ארגון ניתן לייצר שינוי אם מוצאים את הגישה הנכונה אליהם. ההבנה העמוקה שלי בארגונים גדולים, בבירוקרטיה ובפוליטיקה שלהם, מאפשרת לייעוץ המערכתי והאישי שאני נותנת להיות מדוייק, ומכוון פעולה והישג.
אוהבת במיוחד לפתח כלים חדשים, ללמוד ולהתעדכן. מאבחנת ארגונים על פי גישת ה"נרטיבים", הסיפור הארגוני, באופן חד, מרענן, ומוכוון ייעוץ לפתרונות.
אמא לשלושה מתבגרים מקסימים ובת זוג לארז.

ד"ר אריאל ויינר

סוציולוג ויועץ ארגוני מעל 20 שנה. אנתרופולוג בגישת העבודה הארגונית שלי, מאמין שרעיונות שמדברים עליהם הם מנוע חזק לעיצוב פני הארגון אך מחפש מאוד את 'האיך עושים את הדברים בארגון' כי הוא קובע את התוצאה ולשם אני מכוון את הפעולה המקצועית.
פועל בנמרצות ובמחוייבות להובלת שינוי מערכתי דרך יצירת יכולות ותשתיות בנות קיימא, המטביעות חותם לאורך זמן בארגון. מתמחה באפשור (Facilitating) ובהתמודדות עם אתגרים מורכבים המחייבים פיצוח, דרך איסוף 'חכמת ההמונים' וגיבושה לכדי תפיסה ואסטרטגיית פעולה כוללת.
ה'דלק' המניע אותי הוא הרצון לעשות דברים בעלי משמעות המשנים את חיי האנשים, הארגונים והחברה כולה.
נולדתי וגדלתי בארגנטינה אך מגיל צעיר יחסית חלמתי להצטרף לפרוייקט בניית מדינת היהודים, חלום שהגשמתי בגיל 18, ומימשתי דרך שירות צבאי ארוך כאיש מקצוע.
אב לשלושה בנים מדהימים ובן זוג לאביגיל.

מוזמנים להיות איתנו בקשר